Rytinové tetování: Přineste si dávnou historii na své tělo

Rytinové tetování je tradiční styl tetování, který se inspiroval dávnými kresbami a ornamenty nalezenými na zdech jeskyní a kamenech. Tento druh tetování často zahrnuje vzory a motivy, které připomínají dávnou historii a kulturu.

V rytinovém tetování jsou často používány silné a geometrické vzory, které symbolizují sílu a odvahu. Mnoho lidí si zvolí rytinové tetování kvůli jeho výraznému a krásnému vzhledu, stejně jako kvůli hlubšímu významu, který toto tetování představuje.

Rytinové tetování má v sobě dávnou historii a kulturu, a proto je pro mnoho lidí velmi osobní a významné. Jedná se o jeden z nejstarších a nejtradičnějších stylů tetování, který se vyvinul ze symbolů a vzorů nalezených na různých artefaktech a jeskynních malbách. V rytinovém tetování jsou často používány geometrické vzory, spirály, kruhy a další ornamenty, které mají silný význam.

Tento styl tetování se vyznačuje silnými liniemi a výraznými konturami, které dávají tetování hloubku a rozměr. Umělci se často snaží vytvořit jedinečné a originální designy, které zahrnují různé symboly a vzory a mají hlubší význam pro každého zákazníka.

V tetovacím salonu Ládina jsme hrdí na to, že máme zkušené umělce, kteří jsou schopni vytvořit nádherné rytinové tetování pro naše zákazníky. Používáme nejmodernější technologie a vybavení, abychom zajistili nejlepší kvalitu a bezpečnost pro naše zákazníky. Pokud hledáte tetování s hlubším významem a tradičními prvky, rytinové tetování je pro vás tou správnou volbou. Navštivte nás a společně vytvoříme design, který bude pro vás osobní a významný.

Reference

Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

  Petra Jedličková
 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

  Hanka
 • Naprosto úžasný!❤️
  Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
  Určitě přijdu znovu!!!
  Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
  Děkuji😊
  Tereza
 • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

  Monika

Instagram

© 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz