Mezoterapie

  Mezoterapie je postup, kterým lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje, dekoltu a krku, ale také například zlepšit celulitidu, odstranit tukové polštáře apod.. Zvyšuje cirkulaci krve a lymfy a tím výrazně podporuje regenerační schopnosti pokožky.

  Co je to mezoterapie?

  Mezoterapie přirozeným podnícením tvorby kolagenu a nových buněk vypne kůži a vyrovná středně hluboké vrásky. Mezoterapie je také využívána v léčbě celulitidy. Mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže.  Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci. Pokud je pokožka vysušená a pokud je třeba i vypnout drobné vrásky, bývá tento roztok kombinován s kyselinou hyaluronovou. Ta je důležitým stavebním prvkem kůže. Její aplikací je dosaženo intenzivní hydratace a následného vypětí a zpevnění reliéfu pokožky. Taktéž lze vyhladit středně hluboké vrásky krku, dekoltu či na rukou. Ošetření se provádí buď injekčně přímo rukou nebo pomocí speciálního aplikátoru. Přesný postup léčby a složení léčebných roztoků určí kosmetička na základě zhodnocení stáří a stavu pokožky.

  Jste vhodným kandidátem pro mezoterapii?

  Pokud hledáte nechirurgickou, cenově výhodnou alternativu omlazení pokožky obličeje, dekoltu, krku či rukou, patrně budete vhodným kandidátem pro mezoterapii. Je třeba, aby vaše očekávání byla realistická. Mezoterapie nezabrání procesu stárnutí kůže, ale může dočasně vypnout pokožku a středně hluboké vrásky, a tak zlepšit vaši vizáž. Prodiskutujte se svou kosmetičkou  všechny vaše představy a očekávání. Při vaší konzultaci bude zhodnocen stav a stáří vaší kůže a kosmetička rozhodne, který z léčebných roztoků použije. Jeho složení je vždy vysoce individuální. Mezoterapii lze kombinovat s dalšími zákroky.

  Postup mezoterapie

  Před vlastní aplikací léčebného roztoku  kosmetička pokožku ošetřovaného místa očistí a dezinfikuje. Poté aplikuje velmi tenkými jehličkami léčebný roztok do předem určených míst. Jehliček se obvykle používá víc, protože dochází k jejich ztupení a bolestivost zákroku by se zvyšovala.

  Po mezoterapii

  Bezprostředně po ošetření a následujících několik dnů je třeba se vyvarovat slunění a používat krémy s vysokým ochranným faktorem (50+). Rekonvalescence závisí na rozsahu zákroku a stavu vaší pokožky. Nejsou však nutná žádná další omezení. Asi po dvou hodinách od zákroku se budete schopni vrátit ke svým obvyklým aktivitám či do zaměstnání.

  Jak dlouho přetrvá efekt mezoterapie?

  Protože účinek léčebných roztoků nastupuje ihned, je možno vidět výsledky již po prvním ošetření. Nicméně efekt je dočasný a ošetření je třeba podstoupit opakovaně. Většinou je doporučováno provést první tři aplikace po 10 dnech, čtvrtou popř. pátou aplikaci za tři týdny. Pro udržení efektu je doporučeno zopakovat ošetření jedenkrát za tři až šest měsíců .

  Indikace

  • Obličejová mezoterapie – omlazení pokožky, pigmentové skvrny, žilky, dvojitá brada, pleťová hydratace
  • Lokální odbourávání podkožního tuku
  • Lokální odstraňování celulitidy
  • Vypadávání vlasů
  • Strie
  • Lepší hojení ran

  Reference

  Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
  Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

  • recenze power plate marierecenze power plate marie

   Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

   Petra Jedličková
  • recenze power plate marierecenze power plate marie

   Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

   Hanka
  • Naprosto úžasný!❤️
   Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
   Určitě přijdu znovu!!!
   Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
   Děkuji😊
   Tereza
  • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

   Monika

  Instagram

  © 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz