Permanentní make-up

  Co je to permanentní make-up?

  Permanentní make-up je povrchová mikropigmentace kůže, jejíž působení je časově omezeno na dobu 1 – 3 let. Účinek tedy nezůstává po celý život, jako tomu je např. při tetování. Může tak pružně reagovat na změny v obličeji i trendy v líčení a dodat vám jistotu, že v každé situaci vypadáte co nejlépe.

  Postup při zákroku

  Aplikace permanentního make-upu je dvojfázový proces. Nejdříve za tři týdny po první části zákroku lze posoudit odstín a intenzitu barvy. V rozmezí 3 – 5 týdnů následuje druhá návštěva, tzv. doplnění, při níž jsou korigovány drobné nesrovnalosti, doplnění je zdarma.

  Kdo je vhodným kandidátem

  Ideální věk pro mikropigmentaci / permanentní make-up je 18 – 90 let. Permanentní make-up je vhodný pro každého, kdo chce podtrhnout své každodenní líčení, Jako podklad pro líčení, nikoliv náhrada za denní či dokonce večerní líčení, vás neomezí v používání vašich oblíbených líčidel (např. u kontury a probarvení rtů můžete používat vaši oblíbenou rtěnku), zatímco u sportovních či jiných aktivit budete mít jistotu, že vaše rty vypadají svěže a upraveně.

  Nevhodný je permanentní make-up např. pro osoby užívající léky na snížení krvácivosti (Heparin, Varfarin), užívající psychofarmaka, antibiotika nebo při silné cukrovce.

  Jak dlouho přetrvá efekt zákroku

  Trvanlivost je individuální, v závislosti na promaštění a síle pokožky, slunění, hormonální hladině, v průměru však 1 –3 roky (jsou však i klientky, které přichází na jeho obnovení po 5 – 6 letech).

  Informace

  Pokyny k péči o nový permanentní make-up
  1. kontura rtů, obočí – každé dvě hodiny (včetně v noci), po dobu 24 hodin od výkonu, odsávat tkáňový mok v místě aplikace, a to tlakem (nikdy neotírat) za použití nového papírového kapesníku
  2. oční linky – nevyžadují žádné ošetření, do vyhojení zákaz jakéhokoliv použití řasenek či krémů a líčidel
  3. rty – po 24 hodinách 2× denně natírat krémem, který jsem dostala. Obočí – nebudu ničím natírat
  4. Permanentní make-up zbytečně nemáčet vodou, jinak ihned odsát čistým papírovým kapesníkem, neotírat!
  5. Nepoužívat žádné make-upy, rtěnky, stíny, řasenku do té doby, než se oloupou stroupky, vyhýbat se pobytu na slunci, žádné solárium cca 1měsíc.
  6. Používat pouze prostředky doporučené salonem, kde byl permanentní make-up proveden.
  7. Stroupky nechat volně odpadnout, nikdy jim nepomáhám!!!
  8. Měsíc po zákroku se neslunit
  9. Nepoužívat po celou dobu hojení permanentního make-upu lak na vlasy

  Reference

  Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
  Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

  • recenze power plate marierecenze power plate marie

   Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

   Petra Jedličková
  • recenze power plate marierecenze power plate marie

   Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

   Hanka
  • Naprosto úžasný!❤️
   Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
   Určitě přijdu znovu!!!
   Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
   Děkuji😊
   Tereza
  • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

   Monika

  Instagram

  © 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz