Piercing do ucha

Oživte svůj vzhled piercingem do ucha

Tetovací salon Ládína, nacházející se v srdci Slaného, představuje mistrovskou kombinaci tradičního řemesla a moderního uměleckého stylu. Specializuje se na tetování a piercing a stále více lidí se obrací k tomuto salonu pro piercing do ucha. Ale co vede lidi k rozhodnutí se pro tento unikátní druh ozdoby? Dnes se ponoříme do fascinujícího světa piercingu do ucha v Ládíně.

Umění, které trvá

Piercing do ucha není jen módní doplněk – je to forma sebevyjádření. Lidé po celém světě si nechávají propíchnout uši z mnoha důvodů, ať už je to kvůli osobní estetice, kulturní tradici, nebo prostě pro radost z něčeho nového a odlišného. Piercing do ucha je tedy nejen trend, ale také trvalý symbol individuality.

V Ládíně jsou pierceři vysoko kvalifikovaní odborníci s dlouholetou zkušeností a silnou vášní pro své řemeslo. Provádí širokou škálu stylových a unikátních piercingů do ucha, včetně tragus, helix, daith, rook a mnoho dalších.

Přizpůsobeno vám

Jedním z aspektů, které dělají Ládinu tak výjimečnou, je její přístup k personalizaci. Každý piercing do ucha je speciálně navržen a umístěn tak, aby co nejlépe odpovídal vašim představám a osobnímu stylu. Můžete si vybrat z různých typů šperků, včetně zlata, stříbra, chirurgické oceli a titánu, v závislosti na vašich preferencích a alergiích.

Návštěva našeho salonu je však mnohem více než jen piercing do ucha – je to celkový zážitek. Už při vstupu do salonu cítíte jeho jedinečnou atmosféru, která vás okamžitě uvítá a uklidní. Personál je přátelský a vstřícný, vždy připravený odpovědět na jakékoliv otázky a ujistit se, že se cítíte v pohodlí.

Navíc, náš tetovací salon se neustále snaží vzdělávat své zákazníky o správné péči o piercing, aby se zaručilo jeho bezproblémové hojení a dlouhodobé zdraví.

Bez ohledu na to, jestli už máte plnou kolekci piercingů nebo se chystáte na svůj první, tetovací salon Ládína je ideálním místem pro vás.

Reference

Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

  Petra Jedličková
 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

  Hanka
 • Naprosto úžasný!❤️
  Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
  Určitě přijdu znovu!!!
  Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
  Děkuji😊
  Tereza
 • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

  Monika

Instagram

© 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz