Old School tetování: Tradiční a ikonické tetování

Old School tetování je jeden z nejstarších stylů tetování, který se vyvinul v 19. století v Americe. Jedná se o tradiční a ikonický styl tetování, který má své kořeny v námořnické kultuře. Pro tento styl tetování jsou typické silné linie, jednoduché formy a kontrast mezi tmavými linkami a světlými barvami. Motivy Old School tetování jsou často inspirovány námořní tématy, jako jsou například kotvy, lodi, lebky a holubi.

Jednou z nejvýraznějších charakteristik Old School tetování je použití tradičních barev, jako jsou červená, zelená, modrá, žlutá a hnědá. Tyto barvy jsou často doplněny o černou, aby vynikl kontrast a hloubka motivu. V tradičním Old School tetování se používá klasická technika tetování, která se nazývá „hand-poking“. Tato technika se provádí ručně a používá se jehla a inkoust.

Old School tetování získalo svou popularitu díky námořníkům a vojákům, kteří si nechávali tetovat své příběhy a zážitky z cest po moři. Motivy Old School tetování byly v té době velmi populární a pro námořníky to byl způsob, jak se odlišit od ostatních. Tetování byla také často používána jako ochrana proti zlému duchu a přitahování štěstí.

V současné době se Old School tetování stává stále populárnějším a může být viděno na mnoha lidech různých věkových kategorií. Lidé si nechávají tetovat různé motivy, jako jsou lebky, kotvy, lodi a mnoho dalších, jako způsob, jak si uchovat tradiční a historickou hodnotu tohoto stylu tetování.

V dnešní době je Old School tetování interpretováno mnoha způsoby a umělci často přidávají své vlastní nápady a inovace do tradičních motivů. Mnoho umělců také používá moderní techniky, jako je použití elektrického strojku na tetování, a nové barvy, aby se jejich tetování stala ještě živějšími a výraznějšími.

Reference

Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

  Petra Jedličková
 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

  Hanka
 • Naprosto úžasný!❤️
  Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
  Určitě přijdu znovu!!!
  Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
  Děkuji😊
  Tereza
 • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

  Monika

Instagram

© 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz