tetování kočka

Motiv tetování kočka

V našem tetovacím salonu Ládína se nebojíme vyjádřit naši lásku k zvířatům. Proto jsme připraveni vám nabídnout tetování kočky, které dokáže vystihnout krásu a eleganci tohoto nádherného tvora.

Kočky jsou symbolem tajemství, nezávislosti a elegance. Jsou to tvorové plní neuvěřitelné grácie a elegance a představují spojení s intuitivním a mystickým světem. Proto není divu, že se tetování koček stalo velmi populárním mezi tetovacími nadšenci po celém světě.

V našem tetovacím salonu Ládína máme zkušené umělce, kteří dokážou vytvořit realistické tetování kočky, neboť každý detail je pro nás důležitý. Pokud se vám líbí styl, který je méně realistický, máme pro vás několik abstraktních designů, které dokážou vystihnout jedinečnou osobnost kočky.

Při výběru designu kočky byste měli zvážit, zda máte rádi realistické tetování nebo abstraktní umělecký styl. Můžete také zvolit motiv, který připomíná vaši vlastní kočku. K dispozici máte také možnost se nechat inspirovat našimi tetovacími umělci, kteří vám rádi pomohou s výběrem a návrhem.

Po dokončení tetování kočky je nutné o tetování pečovat, aby se co nejrychleji zahojilo. Naše umělci vám poradí, jaké mastičky použít a jak tetování udržovat čisté a hydratované.

Tetování kočky je vynikajícím způsobem, jak vyjádřit lásku k tomuto nádhernému tvoru. Pokud toužíte po perfektním tetování kočky, neváhejte kontaktovat náš tetovací salon Ládína. Naši zkušení umělci jsou připraveni vám pomoci s každým detail, aby vaše tetování bylo jedinečné a krásné jako samotná kočka.

Reference

Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

  Petra Jedličková
 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

  Hanka
 • Naprosto úžasný!❤️
  Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
  Určitě přijdu znovu!!!
  Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
  Děkuji😊
  Tereza
 • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

  Monika

Instagram

© 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz