Mandaly a patterny

Mandaly a patterny jsou vzory, které jsou často používány v tetování. Tyto vzory mají své kořeny v buddhismu a hinduismu a jsou často používány jako způsob meditace a relaxace. Mandaly jsou složité vzory, které se skládají z různých geometrických tvarů a barev. Tyto vzory jsou často používány v buddhistické meditaci jako způsob koncentrace a rozvoje vnitřního klidu. Mandaly se také používají jako dekorace na zdech a na kobercích v tradičních buddhistických chrámech a domácnostech.

Patterny jsou dalším druhem vzoru, který se často používá v tetování. Tyto vzory jsou obvykle složeny z opakujících se motivů, jako jsou květiny, listy, geometrické tvary a zvířata. Tyto vzory se také často používají v tradičních kulturách po celém světě, jako jsou africké, indické a maorské kultury.

Mandaly a patterny mají velkou symboliku a mají různé významy v závislosti na jejich tvaru, barev a použití. Například kruhové mandaly symbolizují jednotu a dokonalost, zatímco mandaly se symbolem lotosu jsou spojeny s čistotou a duchovním růstem.

Patterny, jako je například tradiční africký vzor Kente, mají také svou vlastní symboliku a jsou často spojovány s tradičními hodnotami a kulturními dědictvími.

V tetování se mandaly a patterny používají pro svou krásu a dekorativní účel, ale také pro svou symboliku. Tyto vzory mohou být umístěny na různých místech těla, v závislosti na jejich významu a významu pro tetovanou osobu.

Pro některé lidi může být mandala nebo pattern tetování způsobem, jak vyjádřit svou duchovnost a hledání vnitřního klidu. Pro jiné může být tetování mandaly nebo patternu způsobem, jak vyjádřit svou individualitu a vkus.

Při výběru mandaly nebo patternu pro tetování je důležité si vybrat vzor, který má pro vás osobní význam a symboliku. Je také důležité najít si kvalitního a zkušeného tetovacího umělce, který bude mít schopnosti a zkušenosti vytvořit krásné a detailní mandaly a patterny na vašem těle.

Celkově lze říci, že mandaly a patterny jsou krásné a symbolické vzory, které se často používají v tetování. Tyto vzory mají své kořeny v duchovních kulturách a jsou spojeny s různými významy a symbolikou.

Reference

Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

  Petra Jedličková
 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

  Hanka
 • Naprosto úžasný!❤️
  Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
  Určitě přijdu znovu!!!
  Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
  Děkuji😊
  Tereza
 • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

  Monika

Instagram

© 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz