Kosmetický salon a tetovací studio Slaný
Kosmetický salon a tattoo

Laminace obočí

Laminace neboli Bio fixace obočí, či chcete-li narovnání přírodního obočí, které se neposedně kroutí. Tato unikátní technika zkrotí každé obočí. Jedná se o zvýraznění, posílení, zafixování a narovnání obočí. Získá větší objem, opticky se zahustí a vyživí. Procedura posiluje poškozené chloupky a umožňuje nám dosáhnout požadovaného tvaru.

Laminace obočí je světový trend, který posunul úpravu obočí na další úroveň. S pomocí laminace obočí už nemusíme neposedné chloupky řešit každé ráno, výsledek je totiž permanentní a vydrží několik týdnů. Při laminaci obočí vám chloupky zafixujeme do požadovaného tvaru pomocí speciálních přípravků. Součástí procedury je i barvení.

Jak dlouho Vám laminace obočí vydrží? Laminace obočí Vám vydrží 4–6 týdnů. Pro koho je tato metoda vhodná ? Pro každé obočí obočí, kterému chybí symetrie každý chloupek má jiný směr obočí je tenké, řídké nebo pro obočí, kde místy nerostou chloupky vůbec.

Proč Laminace obočí?
Obočí máte vždy upravené, aniž byste tomu věnovala svůj čas. Řeší problém neuspořádaného obočí, získá správný tvar, který lichotí Vašemu obličeji. Chloupky, které byly dosud nepoddajné, zkrotnou.

Jak o obočí následně pečovat?
Po dobu 24 hodin neaplikujte make-up na obočí vyhněte se plavání / sauně audržujte obočí v suchu.

Výhody laminace:

  1. Obočí vypadá přirozeně husté a dobře upravené bez ohledu na to, v jaké situaci či prostředí se nacházíte.
  2. Pravidelný tvar obočí, který zvýrazní Vaše oči.
  3. Tvrdé a nepoddajné chloupky změknou a budou poslušné až po dobu 60 dní.
© Kosmetický salon Lada Náprstková, Třebízského 595, Slaný