Poukazy na tetování

Unikátní dárek pro Vaše blízké – poukazy na tetování v salonu Ládina

Rádi byste udělali radost svým blízkým? Máme pro Vás skvělý tip – poukazy na tetování! Nabízíme Vám možnost zakoupit poukaz na tetování v našem tetovacím salonu Ládina.

Proč vybrat náš tetovací salon? Jsme profesionální a zkušení tatéři s dlouholetou praxí. Využíváme nejmodernější technologie a kvalitní barvy, abychom Vám zajistili trvalé umělecké dílo na Vašem těle. Dále dbáme na maximální hygienu, používáme pouze jednorázové jehly a nástroje, abychom minimalizovali riziko infekce.

Ať už se jedná o jakoukoli službu, akci nebo slevu, garantujeme Vám, že hodnota poukazu bude platná po celou dobu jednoho roku. Po uhrazení objednávky Vám poukaz zašleme na email, kde si ho můžete snadno stáhnout do telefonu nebo vytisknout a uplatnit u nás v salonu.

Pokud se rozhodnete pro zakoupení poukazu na tetování, můžete si být jisti, že obdarovaný bude mít jedinečnou příležitost nechat si na své tělo vytetovat osobitou výpověď. Poukazy jsou k dispozici v hodnotě od 500 Kč do 15 000 Kč a mohou být zakoupeny přímo na našem eshopu.

Tak proč neudělat radost svým blízkým a přinést jim zážitek, který si budou pamatovat navždy? Objednejte si poukaz na tetování ještě dnes! Odkaz zde.

Reference

Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

  Petra Jedličková
 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

  Hanka
 • Naprosto úžasný!❤️
  Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
  Určitě přijdu znovu!!!
  Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
  Děkuji😊
  Tereza
 • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

  Monika

Instagram

© 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz