Tetování jména

Tetování významných dat a jmen

Tetování jmen a dat jsou velmi populární a často se vyskytují společně v jednom tetování. Jakékoli jméno, zvláště jméno vašeho partnera, rodiny nebo dítěte, může být velmi emocionální a osobní volbou. Kombinování jmen a dat do jednoho tetování může poskytnout trvalou připomínku nezapomenutelných okamžiků a lidí v našem životě.

Když se rozhodujete pro tetování jména a data, měli byste být pečliví při výběru umístění a velikosti tetování. Umístění a velikost závisí na vašem osobním vkusu, stylu a významu tetování. Některé z nejpopulárnějších umístění jsou zápěstí, krk, hruď nebo bok.

Při výběru umělce pro tetování jmen a dat byste měli najít někoho, kdo má zkušenosti s jemnými liniemi a detaily, aby vám mohl poskytnout čisté a přesné tetování. Je důležité mít na paměti, že tetování jména nebo data je trvalé a nelze ho snadno odstranit.

Tetování jmen a dat může být velmi osobní a emocionální záležitostí a proto byste měli být opatrní při výběru jména a data, které si necháte vytetovat. Měli byste si být jisti, že jméno a datum, které si vyberete, budou pro vás významné a budou vám připomínat důležité momenty v životě.

Pokud uvažujete o tetování jména a data, navštivte tetovací salon Ládína, kde najdete kvalifikované a zkušené tetovací umělce, kteří vám poradí s výběrem správného umístění, velikosti a stylu pro vaše tetování.

Reference

Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

  Petra Jedličková
 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

  Hanka
 • Naprosto úžasný!❤️
  Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
  Určitě přijdu znovu!!!
  Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
  Děkuji😊
  Tereza
 • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

  Monika

Instagram

© 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz