Tetování na ucho

Tetování na ucho: neotřelý způsob, jak vyjádřit svou kreativitu

Tetování se stává stále více populární formou sebeprezentace a vyjádření kreativity. Co když Vám ale řekneme, že můžete nechat svou kreativitu rozehrát ještě více a zvolit si tetování na ucho?

Ano, slyšíte správně. Tetování na ucho je stále více oblíbenou volbou pro ty, kteří chtějí něco nového a originálního. A navíc, není to jen pro ženy – tetování na ucho je pro obě pohlaví!

Jak to funguje? Pro tento druh tetování se používají malé a jemné designy, které se většinou nacházejí na vnější části ucha. Tyto tetování mohou být velmi subtilní a jednoduché nebo naopak složitější a barevnější.

Další výhodou tetování na ucho je, že jsou relativně snadno skrytelná. Pokud tedy pracujete v zaměstnání, kde by tetování mohlo být problematické, nebo pokud se jedná o soukromou volbu, tetování na ucho může být pro Vás ideální volbou.

Kromě toho, tetování na ucho se hojí velmi rychle a je relativně bezbolestné. Samozřejmě, intenzita bolesti závisí na individuální citlivosti, ale obecně jsou tetování na ucho považována za jedno z méně bolestivých tetování.

Nejlepší část? Designy tetování na ucho jsou neomezené. Můžete zvolit jakýkoli motiv, od květin po zvířata nebo geometrické tvary. A pokud se rozhodnete pro více tetování, můžete je dokonce propojit a vytvořit jedinečný, průběžný design.

Reference

Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

  Petra Jedličková
 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

  Hanka
 • Naprosto úžasný!❤️
  Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
  Určitě přijdu znovu!!!
  Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
  Děkuji😊
  Tereza
 • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

  Monika

Instagram

© 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz