Tetování na ruku

Tetování na ruku – nápaditý způsob, jak vyjádřit svou individualitu a výrazně zdůraznit svůj osobní styl. Tato forma tělesného umění je mezi lidmi velmi oblíbená a nabízí nekonečné možnosti výrazu a tvorby. Pokud se rozhodujete pro tetování na ruku, následující řádky vám mohou pomoci při vašem rozhodování.

Zajímavostí ohledně tetování na ruku je mnoho. Historicky bylo tetování na ruce spojováno s námořníky a dalšími muži, kteří byli vystaveni dlouhým cestám a dobrodružstvím. Dnes je tetování na ruce populární nejen mezi muži, ale také mezi ženami. Ruka je velmi výrazná část těla a tetování na této části vám může pomoci vyjádřit své zájmy, názory a životní filozofii.

Mnoho lidí si vybírá tetování na ruce kvůli jeho viditelnosti. Ruka je obvykle odkrytá, což znamená, že tetování bude dobře vidět a bude výrazně ovlivňovat váš vzhled. Ruka také nabízí velký prostor pro tvorbu různých designů a motivů. Tetování na ruce může být například celá ruka, nebo jen malá část ruky, jako jsou prsty nebo zápěstí.

Naši umělci mají dlouholetou praxi a jsou vybaveni moderní technologií a vysoce kvalitními barvami. Naše tým se zaměřuje na individuální přístup a spolupráci s každým klientem, aby vytvořili tetování, které nejenže vypadá skvěle, ale také vyjadřuje to, co klient skutečně cítí a chce sdílet s okolím.

Dbáme na to, aby všechny nástroje byly sterilizovány a dezinfikovány, a používáme pouze jednorázové jehly. Naše studio je plně vybaveno pro bezpečné a čisté prostředí, což zajišťuje, že tetování bude bezpečné a bez rizika infekce.

Reference

Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

  Petra Jedličková
 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

  Hanka
 • Naprosto úžasný!❤️
  Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
  Určitě přijdu znovu!!!
  Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
  Děkuji😊
  Tereza
 • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

  Monika

Instagram

© 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz