Tetování na rameno

Tetování na rameno

Je krásný způsob, jak vyjádřit svou individualitu a styl. Tato forma tělesného umění nabízí nekonečné možnosti tvorby a designu a může být zdrojem nekonečné inspirace a krásy.

Pokud se rozhodujete pro tetování na rameno, existuje několik faktorů, které je třeba zvážit. Jedním z nejdůležitějších faktorů je umístění tetování. Rameno je velká část těla a nabízí dostatek prostoru pro vytvoření složitých designů nebo větších obrazů. Je důležité vzít v úvahu tvar vašeho ramene a zvážit, jaký design bude na této části těla nejlépe vypadat.

Dalším faktorem, který je třeba zvážit, je motiv tetování. Rameno nabízí dostatek prostoru pro mnoho motivů, včetně květin, zvířat, abstraktních designů a mnoho dalších. Zvažte motiv, který vyjadřuje vaši osobnost, životní filozofii nebo zájem, a který by vám mohl být významný i v budoucnu.

Kromě motivu a umístění je také důležité zvážit velikost tetování a techniku, která bude použita. Tetování na rameno může být malé a jemné, nebo velké a výrazné. Může být vytvořeno pouze černou barvou, nebo s použitím různých barevných odstínů. Je důležité diskutovat s umělcem v salonu, aby vám pomohl zvolit design, velikost a techniku, která nejlépe vyhovuje vašim představám.

Vzhledem k tomu, že tetování na rameno může být viděno nebo skryto pod oblečením, je to také dobrá volba pro ty, kteří chtějí něco výrazného a současně zachovat určitou míru soukromí.

Když se rozhodnete pro tetování na rameno, je důležité vybrat si kvalitní salon s profesionálními umělci. V salonu je důležité dbát na hygienu a používat sterilizované nástroje. Je také důležité zvolit umělce, který je zkušený a má dokonalé ovládání techniky. Naše salon nabízí kvalitní a profesionální služby, včetně individuálního přístupu ke každému klientovi.

Reference

Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

  Petra Jedličková
 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

  Hanka
 • Naprosto úžasný!❤️
  Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
  Určitě přijdu znovu!!!
  Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
  Děkuji😊
  Tereza
 • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

  Monika

Instagram

© 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz