Tetování na předloktí 

Tetování na předloktí 

Předloktí je jednou z nejoblíbenějších částí těla pro tetování. Mnoho lidí si zvolí právě toto místo, protože je velmi viditelné a umožňuje výrazně vyjádřit svou individualitu. Pokud uvažujete o tetování na předloktí, přečtěte si následující informace a inspirujte se.

Před samotným tetováním si zvolte motiv, který vám nejvíce vyhovuje. Můžete se inspirovat online galeriemi nebo se poradit s tetovačem. Je důležité zvolit si motiv, který vás bude bavit dlouhodobě a který bude vyjadřovat vaši osobnost.

Dalším důležitým faktorem je volba tetovacího studia. Je nutné zvolit si kvalitní tetovací studio s kvalitními umělci. Pokud nevíte, jaké studio si vybrat, můžete se poradit s přáteli nebo si přečíst recenze na internetu. Ládína je jedním z nejlepších tetovacích salonů v okolí a má dlouholetou zkušenost s tetováním na předloktí.

Před samotným tetováním je důležité dodržet několik zásad. Je nutné vyhnout se alkoholu a drogám minimálně 24 hodin před tetováním. Dále je důležité být vypocený a odpočatý. Během tetování je důležité udržovat klid a nenechat se rozptýlit. Tetování na předloktí může být náročné a trvat déle než jiné tetování, proto je důležité být trpělivý a důvěřovat umělci.

Po tetování je důležité dodržovat pokyny od umělce ohledně péče o tetování. Předloktí je často vystaveno slunci a vodě, proto je nutné chránit tetování před UV zářením a vodou minimálně 2 týdny po tetování. Je také důležité používat kvalitní mastičku, kterou vám tetovač doporučí.

Tetování na předloktí je skvělým způsobem, jak vyjádřit svou individualitu a vytvořit si jedinečný styl. Pokud máte zájem o tetování na předloktí, obraťte se na tetovací studio Ládína a získejte profesionální tetování od zkušených umělců.

Reference

Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

  Petra Jedličková
 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

  Hanka
 • Naprosto úžasný!❤️
  Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
  Určitě přijdu znovu!!!
  Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
  Děkuji😊
  Tereza
 • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

  Monika

Instagram

© 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz