Skandinávské tetování: Silné symboly z norské a islandské kultury

Skandinávské tetování: Silné symboly z norské a islandské kultury Skandinávské tetování je tradiční druh tetování, který má své kořeny v norské a islandské kultuře. Tento druh tetování je obvykle plný silných symbolů, jako jsou runové písmena, valknuty a motivy z norské my

tologie a ság. Skandinávské tetování je často považováno za jeden z nejvýraznějších a nejatraktivnějších druhů tetování.

Runová písmena jsou obvykle centrem skandinávských tetování a mohou být použity k napsání jmen, dat nebo jiných důležitých informací. Valknuty, což jsou stylizované obrázky létajících kachen, jsou také velmi oblíbené, především u mužů. Tyto symboly jsou spojovány s bojem a vítězstvím v bitvách a jsou často používány jako amulety k ochraně.

Dalšími populárními motivy jsou například draci, vlci, medvědi, nordické lodě a rohy Vikingů. Skandinávské tetování může být velmi detailní a používá se v něm velké množství černé a bílé barvy.

Proces tvorby skandinávského tetování obvykle zahrnuje setkání s tetovacím mistrem, který s vámi prozkoumá vaše představy a navrhne koncept. Poté bude tento koncept převeden do kresby a nakonec do vašeho těla pomocí tetovacího strojku.

Skandinávské tetování je vynikající způsob, jak vyjádřit své příběhy a myšlenky v podobě nádherného uměleckého díla. Pokud se rozhodnete pro tetování v tomto stylu, měli byste si dát dostatek času na zvažování designu a najít si zkušeného a kvalitního tetovacího mistra.

Skrze skandinávské tetování můžete ukázat svou lásku a vášeň pro norskou a islandskou kulturu a získat si pozornost svého okolí díky atraktivnímu a originálnímu tetování.

Reference

Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

  Petra Jedličková
 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

  Hanka
 • Naprosto úžasný!❤️
  Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
  Určitě přijdu znovu!!!
  Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
  Děkuji😊
  Tereza
 • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

  Monika

Instagram

© 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz