Příprava na tetování: Jak se připravit na nezapomenutelný zážitek

Tetování je pro mnoho lidí velkou událostí, ale stejně tak může být i náročnou zkušeností, pokud se na ni nepřipravíte správně. Proto jsme pro Vás připravili několik tipů, jak si připravit pohodlné a snadné prostředí pro tetování a co dělat po tetování, aby se Vaše nová kresba zahojila rychle a bez komplikací.

 1. Vyberte si svého tetéra pečlivě Před tím, než si zvolíte tetéra, dejte si čas na vyhledání recenzí a fotek jeho práce. Nejlepší je najít někoho, koho doporučili vaši přátelé nebo rodina, aby jste měli jistotu, že máte dobrého a zkušeného tetéra. Nebojte se též jít na konzultaci a probrat s tetérem všechny podrobnosti a přání.
 2. Vyberte si design Najděte si design, který se vám opravdu líbí. Měli by jste se rozhodnout pro něco, co vás bude bavit i po letech. Pokud uvažujete o větším tetování, doporučujeme zvolit design, který má smysl a pro vás něco znamená.
 3. Připravte si svůj komfort, pohodlné oblečení a něco k jídlu a pití bude vždy dobré. Kromě toho můžete vzít i polštář nebo deku, abyste se cítili co nejpohodlněji.
 4. Dejte si pozor na alkohol a léky Pijte dostatek vody a vyhněte se alkoholu den před a den po tetování. Pokud berete léky, informujte svého tetéra a konzultujte s ním, zda je tetování v pořádku.
 5. Opatrujte svou kůži Před tetováním si dejte sprchu, ale nekoupelte se v koupelně, jelikož bakterie mohou způsobit infekci. Po tetování si dejte pozor na svou kůži a sledujte ji, zda se nevyskytnou jakékoli neobvyklé reakce. Pokud ano, obraťte se na svého tetéra nebo lékaře.

Také si pamatujte, že tetování není na celý život, pokud si to nechcete nechat laserem odstranit. Je to vážný krok a měli by jste si být jisti, že si tetování opravdu přejete. Pokud se však rozhodnete pro tetování a dodržíte naše tipy na přípravu, můžete mít velmi pozitivní zkušenost.

Reference

Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

  Petra Jedličková
 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

  Hanka
 • Naprosto úžasný!❤️
  Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
  Určitě přijdu znovu!!!
  Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
  Děkuji😊
  Tereza
 • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

  Monika

Instagram

© 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz