Ornamentální tetování

Ornamentální tetování je styl tetování, který využívá různé typy ornamentů, geometrické tvary a vzory. Tento styl tetování má své kořeny v kulturách těchto oblastí, jako je Indie, Afrika, jižní Asie a Střední východ.

Motivy ornamentálního tetování se liší v závislosti na kultuře, ze které pocházejí. Například indické ornamentální tetování zahrnuje složité geometrické vzory a květinové motivy, zatímco africké ornamentální tetování se soustředí na abstraktní vzory a symboly.

Ornamentální tetování se provádí především pomocí různých druhů linek a barev, které vytvářejí složité vzory. Tento styl tetování je obvykle velmi detailní a precizní, a je velmi důležité, aby byl proveden zručným a zkušeným umělcem.

Ornamentální tetování je často používáno jako způsob vyjádření identity a kultury. Tyto tetování jsou často považovány za symboly určitých skupin, jako jsou například indické, africké nebo arabské kultury.

Další využití ornamentálního tetování je v moderním umění, kde jsou tyto vzory používány jako dekorace na kůži, nebo jako součást abstraktních obrazů.

Celkově lze říci, že ornamentální tetování je styl tetování, který využívá různé typy ornamentů, geometrické tvary a vzory. Tento styl tetování má své kořeny v kulturách Indie, Afriky, jižní Asie a Středního východu a je často používán jako způsob vyjádření identity a kultury.

Reference

Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

  Petra Jedličková
 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

  Hanka
 • Naprosto úžasný!❤️
  Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
  Určitě přijdu znovu!!!
  Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
  Děkuji😊
  Tereza
 • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

  Monika

Instagram

© 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz