tetování pes

Motiv tetování pes

V našem tetovacím salonu Ládína se nejenom oddáváme kráse tetování, ale také milujeme naše čtyřnohé kamarády. Proto jsme připraveni vám nabídnout tetování psa, které dokáže vystihnout loajalitu a přátelství tohoto věrného tvora.

Psi jsou pro mnoho z nás nejenom mazlíčci, ale i neodmyslitelnou součástí našeho života. Jsou to tvorové, kteří nám dávají lásku, věrnost a ochranu. Proto není divu, že se tetování psů stalo velmi populárním mezi tetovacími nadšenci po celém světě.

V našem tetovacím salonu Ládína máme zkušené umělce, kteří dokážou vytvořit realistické tetování psa, neboť každý detail je pro nás důležitý. Pokud preferujete abstraktní umělecký styl, máme pro vás několik designů, které dokážou vystihnout jedinečnou osobnost vašeho mazlíčka.

Při výběru designu psa byste měli zvážit, jaký druh psa máte nebo jakou rasu preferujete. Můžete také zvolit motiv, který připomíná vašeho vlastního psa. K dispozici máte také možnost se nechat inspirovat našimi tetovacími umělci, kteří vám rádi pomohou s výběrem a návrhem.

Po dokončení tetování psa je nutné o tetování pečovat, aby se co nejrychleji zahojilo. Naši umělci vám poradí, jaké mastičky použít a jak tetování udržovat čisté a hydratované.

Tetování psa je vynikajícím způsobem, jak vyjádřit svou lásku a oddanost ke svému mazlíčkovi. Pokud toužíte po perfektním tetování psa, neváhejte kontaktovat náš tetovací salon Ládína.

Reference

Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

  Petra Jedličková
 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

  Hanka
 • Naprosto úžasný!❤️
  Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
  Určitě přijdu znovu!!!
  Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
  Děkuji😊
  Tereza
 • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

  Monika

Instagram

© 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz