Barevné tetování

Jak si vybrat správné barvy a zachovat jejich výraznost

Barevné tetování se stává stále populárnějším trendem v tetovacím průmyslu. Barevné tetování může být velmi živé, expresivní a umožňuje vám vyniknout z davu. Pokud uvažujete o barevném tetování, zde je několik faktů, které byste měli vědět.

Barevné tetování vyžaduje určitou míru odbornosti a zkušenosti. Barvy musí být správně smíchány a aplikovány, aby dosáhly požadovaného vzhledu a aby zůstaly trvanlivé. Proto je důležité vybrat si kvalitního a zkušeného tetovacího umělce, který má znalosti o správné aplikaci barev.

Při výběru barev pro tetování je důležité zvážit faktory jako jsou barvivové pigmenty, typy barviv, vysoká intenzita a odolnost proti vysvětlování. V tetovacím salonu Ládína používají profesionální barvy od nejlepších výrobců, které splňují tyto kritéria.

Barevné tetování může být také citlivé na ultrafialové (UV) záření, takže je důležité chránit vaše tetování před slunečním zářením. Používání opalovacích krémů s vysokým ochranným faktorem může pomoci chránit vaše tetování před slunečním zářením a prodloužit jeho trvanlivost.

Barevné tetování může být vhodné pro různé motivy, včetně květinových motivů, zvířecích motivů, portrétů, abstraktních vzorů a mnoha dalších. Barevné tetování umožňuje vyjádřit vaši kreativitu a styl, ať už preferujete pastelové nebo výrazné, živé barvy.

Pamatujte si, že výběr tetování je osobní záležitost, která by měla vyjadřovat vaši individualitu a styl. Barevné tetování může být skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vyniknout z davu a vyjádřit svou originalitu. Pokud uvažujete o barevném tetování, navštivte tetovací salon Ládína a najděte inspiraci pro vaše další tetování.

Reference

Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

  Petra Jedličková
 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

  Hanka
 • Naprosto úžasný!❤️
  Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
  Určitě přijdu znovu!!!
  Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
  Děkuji😊
  Tereza
 • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

  Monika

Instagram

© 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz