Jak dlouho se hojí tetování

Tetování jsou pro mnoho lidí fascinující a esteticky působivé umělecké dílo, ale zároveň i závazek pro jejich majitele. Jedním z klíčových aspektů tetování je doba, kterou potřebuje tělo k hojení, aby se tetování uzdravilo a vypadalo co nejlépe. V tomto článku se zaměříme na to, jak dlouho se tetování hojí a jaké faktory ovlivňují jeho proces hojení.

Především je důležité zdůraznit, že každé tetování je jiné a má své specifické vlastnosti. Velikost, detaily, barvy a umístění tetování mohou ovlivnit dobu jeho hojení. Obecně se však dá říci, že proces hojení trvá asi 2 až 4 týdny. Během této doby bude tělo procházet různými fázemi hojení, které jsou klíčové pro konečný vzhled tetování.

První fáze hojení trvá asi 1 až 3 dny po provedení tetování. V této fázi může být tetování velmi citlivé a bolavé. Tělo v této době zahajuje proces hojení, který zahrnuje tvorbu krevní sraženiny a obnovu poškozených tkání. Je důležité dodržovat pokyny pro péči o tetování, které vám poskytne váš tetovací salon. Toto zahrnuje například čištění tetování vodou a mýdlem a aplikování masti na zklidnění a hydrataci pokožky.

Druhá fáze hojení trvá asi 4 až 14 dní po tetování. Během této doby se tetování bude stávat kůží. Pokud jste dodržovali pokyny pro péči o tetování, měli byste vidět, jak se hojení zlepšuje. Pokud jste si tetování neodpovídajícím způsobem ošetřovali, může dojít k infekci nebo jiným problémům s hojením.

Poslední fáze hojení trvá asi 15 až 28 dní po tetování. V této době by mělo být tetování plně vyléčeno a mělo by být vidět jeho konečný vzhled. Pokud máte nějaké obavy ohledně procesu hojení nebo konečného vzhledu tetování, obraťte se na náš tetovací salon Ládina.

Reference

Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

  Petra Jedličková
 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

  Hanka
 • Naprosto úžasný!❤️
  Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
  Určitě přijdu znovu!!!
  Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
  Děkuji😊
  Tereza
 • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

  Monika

Instagram

© 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz