Historie tetování

Historie tetování

Tetování je jedním z nejstarších způsobů, jakým si lidé označují své tělo. Zde je pár zajímavostí o historii a současnosti tetování:

 • Historie tetování sahá až do pravěku, kdy se na tělech lidí objevovaly jednoduché ornamenty a symboly. V mnoha kulturách bylo tetování spojováno s náboženstvím, rituály a ochranou před zlými silami.
 • V dnešní době je tetování oblíbeným způsobem, jakým si lidé vyjadřují svou individualitu a osobnost. Existuje mnoho různých stylů a technik tetování, které umožňují vytvářet neuvěřitelně detailní a umělecké kousky.
 • Tetování bylo v minulosti považováno za společensky neakceptovatelné a bylo spojováno s kriminálními a nebezpečnými skupinami. Nicméně v posledních desetiletích se tetování stalo běžným a oblíbeným způsobem, jakým si lidé ozdobí své tělo.
 • Tetování může být bolestivé a někdy i nebezpečné, pokud není prováděno v hygienických podmínkách. Proto je důležité vybírat si zkušené a kvalitní tetovací salony, které dodržují všechny bezpečnostní standardy.

Náš tetovací salon Ládina je jeden z předních tetovacích salonů v oblasti Slaného a nabízí širokou škálu služeb včetně tetování a piercingu. Salon se může pochlubit týmem zkušených a talentovaných umělců, kteří dokáží vytvořit skutečně jedinečné a kreativní tetování.

Je kladen velký důraz na hygienu a bezpečnost, aby se minimalizovala rizika spojená s tetováním. Všechny nástroje a materiály jsou důkladně sterilizovány a používají se pouze jednorázové jehly a hroty.

Pokud hledáte kvalitní a profesionální tetovací salon v oblasti Slaného a Prahy, Tetovací salon Ládina je skvělou volbou. Jejich umělci vám rádi pomohou s návrhem a vytvoří pro vás tetování, které bude dokonalým výrazem vaší osobnosti a stylu.

Reference

Byli jste u nás také spokojení? Budeme moc rádi za vaši recenzi.
Pro hodnocení použijte odkaz "Facebook hodnocení" .

 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Naprostá spokojenost. Velmi milá, ochotná, kreativní paní taterka! Přístup, práce i výsledek předčil má očekávání. Takže doporučuji na všechny strany 😍👌

  Petra Jedličková
 • recenze power plate marierecenze power plate marie

  Perfektní spolupráce - já vždy nejdříve pošlu návrh Ládina mi řekne cenu a hned se domluvíme na termínu .... milá, příjemná a ochotná Ládina, která poradí jak by to mohlo vypadat nejlíp ...... odcházím vždy spokojená 🥰😍🤩☺️☺️😊👍🏻

  Hanka
 • Naprosto úžasný!❤️
  Milá a příjemná pani❤️, krásné a čisté prostředí!🥰🥰
  Určitě přijdu znovu!!!
  Všem moc doporučuji!!!!❤️❤️❤️🥰🥰
  Děkuji😊
  Tereza
 • Moc děkuji za zkvěle odvedenou práci! Moje první tetování s vysokou dávkou strachu, kterého mě paní Lada zbavila běhěm chvilky 🙂. Je to velká sympaťáčka a moc příjemna a profesionální....přeji jí hodně spokojených zákazníků ... Monika

  Monika

Instagram

© 2022 tetovanislany.cz všechna práva vyhrazena. Created by digimagic.cz