Kosmetický salon a tetovací studio Slaný
Kosmetický salon a tattoo

Chemický peeling

  • neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti
  • vyhlazení jemných vrásek
  • zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů
  • odstranění pigmentových skvrn
  • příznivě působí na příliš mastnou pokožku

Co je to chemický peeling?

Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Chemický peeling je vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, zjemnění vrásek a pleti narušené sluncem. Trvá několik minut a používá se při něm peelingová směs různých látek, nejčastěji hydroxy-kyselin. Při ošetření chemickým peelingem kosmetička nanese směs pomocí štětečku na obličej – samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.

Po zákroku

Po chemickém peelingu bude vaše pokožka lehce zarudlá a mohou se vytvořit malé stroupky, během 5–14 dnů se pokožka začne jemně olupovat. Jako vedlejší účinek středně hlubokého a hlubokého peelingu se může objevit ztráta barvy pleti. U klasických chemických peelingů je důležité se po dobu ošetřování vyhnout slunečnímu záření a užívat krémy s vysokým ochranným faktorem.

Jak dlouho přetrvá výsledný efekt chemického peelingu?

Chemickým peelingem dosáhnete mladistvějšího a svěžejšího vzhledu, pleť zregenerujete, ale nezabráníte jejímu stárnutí, působení gravitace a další tvorbě mimických vrásek. Je vhodné po čase chemický peeling podstoupit znovu.

© Kosmetický salon Lada Náprstková, Třebízského 595, Slaný